O FIRMIE

Przedsiębiorstwo CTS-SEMIKON jest firmą techniczno-handlową zaopatrującą wiele gałęzi przemysłu w Polsce. Począwszy od koncernów spożywczych, przemysł maszynowy, wydobywczy i hutniczy staramy się zaspokoić potrzeby klienta w zakresie dostaw części na utrzymanie ruchu, produkcję oraz projekty inwestycyjne.

CTS-SEMIKON dostarcza swoim partnerom nie tylko produkt ale również stałe doradztwo, wsparcie techniczne, innowacje oraz pomoc w projektach co daje tzw. wartość dodaną.

W oparciu o doświadczenie, ciągłe poszerzanie wiedzy sięgamy po nowe rozwiązania, które przekładają się na ciągłość pracy maszyn w zakładach oraz rozwiązywanie problemów naszych odbiorców.

Główna dziedziną naszej działalności są dostawy części mechanicznych, elementów hydrauliki siłowej, pneumatyki, pasów transportowych, uszczelnień, wyrobów z tworzyw sztucznych oraz środków BHP. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma CTS-SEMIKON aktualizuje swoje projekty i rozwija poszczególne działy. Współpracując z naszymi kooperantami wykonujemy również usługi w zakresie dostaw elementów mechanicznych typu koła, wały zębate, tuleje drążone na specjalne zamówienie klienta. Części wykonywane są na podstawie rysunków pozyskanych od klienta oraz po dokonanej wizji lokalnej i ustaleniu wymogów technicznych z odbiorcą. Wszystkie dostarczone części i produkty objęte są 12 miesięczną gwarancją.

Mamy nadzieję iż nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i zaowocuje podjęciem współpracy z naszym przedsiębiorstwem.OFERTA